ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Byliście z dziećmi na Jarocinie? Mamy ZDJĘCIA

› Kultura i Rozrywka› Relacje 9 miesięcy temu    26.07.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
JF 2016JF 2016 fot. Bartek Nawrocki

Jarocin Festiwal 2016 przeszedł już do historii. Słychać, że miasto i organizatorzy myślą już o kolejnej edycji.

Tymczasem z roku na rok na imprezie przybywa dzieciaków. Dla jednych to zamiana festiwalu w festyn, dla innych znak czasów - bezpieczne wydarzenie dla wszystkich.

Dla wszystkich mamy niepublikowaną do tej pory galerię zdjęć festiwalowych dzieciaków.  

Zapraszamy do oglądania

ZOBACZ TEŻ - Policja o JF 2016

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ PO-PSL
  9 miesięcy temu ocena: 71%  7
  Prawie wszystkie dzieci na tych fotkach to dzieci samych swoich...którzy zimą tego roku pokupili karnety za 70 złotych dodatkowo to rodziny Pana Kaczyńskiego z super programu rodzina 500+ który zżera polski budżet państwa do granic możliwości.... Reszta to przyjezdni z dziećmi z których zdarto skórę przy okazji festiwalu.Tyle w tym temacie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PO-PSL
  9 miesięcy temu ocena: 75%  6
  Jestem rodzicem mam córkę która jest już dorosła...ty tata nie feruj wyroków zbyt wcześnie....to pan Kaczyński nie jest rodzicem ale bardzo łatwo rozrzuca nie swoje pieniądze na lewo i prawo.. Po za tym wszystkie dzieci są równe a te przejezdne na ten wasz prowincjonalny festiwalik musiały płacić całą kwotę za karnet....acha i jeszcze jedno nie interesuje mnie to że ktoś uczestniczyć w jakimś wydarzeniu całą rodziną...proszę bardzo od tego jest rodzina radia Maryja i tam można się spełniać!
  ~ Tata
  9 miesięcy temu ocena: 0%  5
  Widać, że nie jesteś rodzicem. Mam trójkę dzieci i każde z radością z nami szło na festiwal. Chciały posłuchać muzyki, którą lubimy, poczuć atmosferę festiwalu, spotkać kolegów, ale przede wszystkim chcemy uczestniczyć we wszystkim jako rodzina.
  ~ Tata
  9 miesięcy temu ocena: 0%  4
  Widać, że nie jesteś rodzicem. Mam trójkę dzieci i każde z radością z nami szło na festiwal. Chciały posłuchać muzyki, którą lubimy, poczuć atmosferę festiwalu, spotkać kolegów, ale przede wszystkim chcemy uczestniczyć we wszystkim jako rodzina.
  ~ zal
  9 miesięcy temu ocena: 0%  3
  Żal ci dupe ściska że nie masz 500+ i wypisujesz głupoty
  ~ nie meczcie dzieci
  9 miesięcy temu ocena: 25%  2
  uwazam, za głupotę brać dzieci na festiwal, hałas takim dzieciom szkodzi, jak chcesz isc na festiwal załatw babcie, albo niańkę..bez przesady
  ~ pati
  9 miesięcy temu ocena: 75%  1
  "Prawie" wszystkie - dobrze napisane ;) Rowniez nie przepadam za przebierankami dzieci na czas festiwalu - albo sie to lubi albo nie i sie na takie cos nie chodzi.