ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Darmowe koncerty, promocje książek i wydarzenia dla dzieci. TYLKO dziś w mieście [AKTUALIZACJE]

› Aktualności 9 miesięcy temu    9.07.2016
Dagmara Świerkowska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Świerkowska

To już ostatni dzień wydarzeń zorganizowanych w przestrzeni miejskiej w ramach projektu Jarocin Festiwal 2016 w mieście. Przypominamy, darmowe wydarzenia dla całych rodzin odbywają się w Spichlerzu Polskiego Rocka, Galerii Skarbczyk, na polanie przed pałacem Radolińskich i w jego wnętrzu oraz w Ratuszu.

Od 10.00 w Skarbczyku można zobaczyć jak powstają płyty winylowe oraz kupić unikatowe wydanie Nowej Aleksandrii i Nowszej Aleksandrii z wczorajszego koncertu. Płyty w limitowanej ilości będzie można kupić do godz. 20.00.Za nami już ogłoszenie laureatów przeglądu AntyFest Anty Radia. Jarocin Festiwal 2016 wygrała grupa Strażacy. Za kilka minut (o 14.00) w Spichlerzu rozpocznie się koncert zespołu BAiKA (Kafi i Banach).

Tak Piotr Banach i Kafi śpiewali wczoraj dla dzieci na polanie przed pałacem Radolińskich. 

Tuż po 15.00 w tym samym miejscu spotkanie z Dariuszem Duszą, autorem książki "Jestem ziarnkiem piasku". Poprowadzi je Julia Rzepka, a zaraz po nim o książce "Archiwum Polskiego Rocka" opowie Daniel Wolak. Spotkanie poprowadzi Leszek Gnoiński.

Do 14.00 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy zaprasza na spotkanie z "Żywą Biblioteką".  

Dobiegło końca spotkanie z muzykami rockowymi, którzy czytali dzieciom fragmenty książek. W wydarzeniu poprowadzonym przez Katarzynę Stoparczyk wzięli udział m.in. Piotr Banach i Michał Wiraszko. 

Wczoraj podczas spotkania, bajkę o krasnoludkach opowiedział Piotr Banach. Posłuchajcie i pokażcie dzieciom 

Za chwilę zaczną się warsztaty zdobienia koszulek metodą szablonu. Nie trzeba przynosić własnych materiałów. Koszuli dla dzieci i dorosłych można kupić na miejscu za 10 złotych.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze do 16.00 potrwa giełda starych płyt winylowych w Galerii Skarbczyk.

Do 18.00 warto odwiedzić podcienia Ratusza i zapoznać się z propozycjami Instytutu Pamięci Narodowej. Czekają wydawnictwa książkowe i gry rodzinne, a także quiz z historii festiwalu. 

Dobiegł końca koncert zespołu Maria Nefeli, punkrockowej grupy, która została laureatem festiwalu w Jarocinie w 1990 roku. Słuchacze dopisali. Zobacz koncert tutaj.

Za chwilę w Spichlerzu Polskiego Rocka koncert The Shipyard, a zaraz po nim od 20.00 do 24.00 Wolna Scena Fan Rocka. Czekajcie na naszą relację!

Zobacz też: Jarocin Festiwal 2016. Dzień trzeci. Ciężki dzień!!!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ławeczka obok ratusza
9 miesięcy temu ocena: 75%  3
ogromne tłumy jak widać ale niektórzy p[oprostu z rozkazu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gruby
9 miesięcy temu ocena: 67%  2
Festyn, festiwal umarł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
9 miesięcy temu ocena: 78%  1
Festyn czy festiwal...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji