ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Festiwal w mieście. Dekonstrukcja w kościele [ZDJECIA]

› Kultura i Rozrywka› Relacje 9 miesięcy temu    7.07.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 8 ocen 1 / 0%
A A A
Tomasz Budzy Budzyński na scenie w kościeleTomasz Budzy Budzyński na scenie w kościele fot. Bartek Nawrocki

Jarocin Festiwal 2016. Festiwal w mieście. Późno w nocy zakończył się koncert Dekonstrukcja zaaranżowany w ruinach kościoła Św. Ducha w Jarocinie.

Takiego wydarzenia w Jarocinie jeszcze nie było. Muzycznowokalnoświetlny spektakl oczarował odbiorców. Kościół był pełny. ZOBACZCIE ZDJĘCIA  

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jarocin w objęciach szatana
  9 miesięcy temu ocena: 83%  9
  przyszli do kościoła w innym celu niż jest(był) stworzony. Większość z nich nawet nie wie co to modlitwa i skupienie w kościele. Niepojęte!. U św. Marcina wciąż jest odmawiana modlitwa na koniec mszy do św. archanioła żeby przepędził szatana i złe duchy, a tutaj w taki sposób kościół go zaprasza. Czy czasem Jarocin nie jest opętany przez szatana i złe duchy przy wielkiej pomocy władz i niektórych tutejszych księży? Wiem, ze zaraz napadną na mnie różne dziwne stworzenia w okrutnych zdziczałych komentarzach, ale wiecie gdzie to mam? piszcie ile wlezie, że w kościele można robić różne imprezy i nie koniecznie trzeba się modlić, skoro tak to poco księża? Patrzą i klaszczą. pewnie zaraz gejotka wykasuje ten komentarz bo jest niepoprawny politycznie i może zaszkodzić jakiemuś wizerunkowi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jan
  9 miesięcy temu ocena: 100%  8
  Zgadzam się z Tobą. Prałat przesadził. Idiotyczny pomysł.
  ~ Jezus było spoko
  9 miesięcy temu ocena: 36%  7
  ja mysle, ze ty powinienies isc do lekarza, skoro wszedzie widzisz zło, swiat jest dobry, zespół dekonstrukcja to kawal dobrej muzyki, ktora jest dziełem uzdolnionego człowieka, wiecej dobra jest na tym całym festiwalu, ludzie sa mili, jest wesoło, wszyscy sie bawia, słuchaja muzyki, wiecej zła jest nieraz w samym kosciele http://wiadomosci.gazeta.pl/wi... wsród księzy. Mozesz w zyciu byc dobry lub zly wybor nalezy dO CIEBIE, ZADEN KSIADZ NIE ZADECYDUJE O TWOIM BYCIU dobrym człowiekiem, zaden ksiadz nie przezyje za ciebie zycia. koscioł chce miec władze nad ludzmi. JEZUS BYŁ DOBRYM CZŁOWIEKIEM CZYNIŁ DOBRO I NIE potrzebował złotych kosciołów w Licheniu i złotych sukien, koscioł ze swoimi rzadzacymi w kosciele biskupami itd(po co te tytułu wg Jezusa wszyscy sa rowni) CHCE MIEC WŁADZE NAD LUDZMI I KASE OD NICH BRAC, JEZUSOWI ZADNA KASA nie była od ludzi potrzebna, jeszcze sam im pomagał i leczył..
  ~ Gośc festiwalowy
  9 miesięcy temu ocena: 75%  6
  Taigery grubo po 70 tce pilnują festiwalu więc jest bezpiecznie bo to przewaźnie byli ormowcy . Ale w parku radze uwaźac na pędzące alejkami radiowozy . Jeźdzą szybko i nie bardzo zwracają uwagę na spacerowiczów .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janek
  9 miesięcy temu ocena: 75%  5
  Wstyd i noc więcej od tego nie jest kościół
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sasin
  9 miesięcy temu ocena: 87%  4
  Czegoś tu nie rozumiem. Najpierw jest info że wokół kościoła są pochowani ludzie i trzeba tam zmian, a teraz robimy tam koncert rockowy ? Koncerty powinny być w amfiteatrach i na scenach. Udanego festiwalu dla wszystkich życzę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ehh
  9 miesięcy temu ocena: 88%  3
  kości ludzkie w amfiteatrze panu Kaźmierczakowi przeszkadzają ale juz w ruinach kościoła to nie ? ., paranoja widze ze punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Skywalker
  9 miesięcy temu ocena: 78%  2
  Kościół był pełny ale tzn że było ok 40 osób by wypełnić go
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 140
  9 miesięcy temu ocena: 50%  1
  140