ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarocin Festiwal 2016. Dzień drugi. Prodigy! To już dzisiaj

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    8.07.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 13 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Jarocin Festiwal 2016 trwa. Po wczorajszej porcji emocji, które nakręcili szczególnie muzycy Oberslchlesien i Five Finger Death Punch maszyna się najwyraźniej rozpędza. [ZOBACZ TUTAJ]

- Tegoroczny festiwal uważam za jedną z najlepszych edycji, w których mogę brać udział - napisała na facebooku jedna z uczestniczek. Czy wszyscy tak sądzą? Wieczorem przed sceną był prawdziwy tłum melomanów.

Fakt obiektywny - jest coraz więcej namiotów, przybywa publiczności, festiwalowiczów widać wreszcie na mieście.

 A przed nami kolejny dzień, wieczór, noc koncertów. I dzisiaj gwiazda absolutna. Zespół, który od dwóch dekad rozpala umysły i ciała w elektronicznych rytmach z domieszką punka. Mowa oczywiście o The Prodigy. Uwaga – headliner przyjedzie do Jarocina specjalnymi limuzynami. Już sam przejazd będzie widowiskiem. [ZOBACZ TUTAJ]

Na dużej scenie też Kobranocka, Farben Lehre, projekt Nowsza Aleksandria, a na koniec Sweet Noise. Zespół powraca na "stare śmieci" i jest w świetnej formie, co widać i słychać na próbach, transmitowanych przez Glacę w mediach społecznościowych. Oczywiście jest też Scena Namiot [TAM O 16.00 GWIAZDA SPECJALNA] i mnóstwo FESTIWALU W MIESCIE [ZOBACZ TUTAJ]

Jesteście na festiwalu od wczoraj? Dopiero się wybieracie? A może chcecie tylko poczuć emocje wirtualnie? Świetnie się składa. Cały czas relacjonujemy dla was to, co dzieje się na Jarocin Festiwal 2016.

Relacja niemal minuta po minucie z pierwszego dnia na bieżąco ZOBACZ TUTAJ.

Mnóstwo zdjęć gwiazd i festiwalowiczów [ZOBACZ TUTAJ]. [WERSJA MOBILNA - TUTAJ]

Relacje WIDEO - muzyka, komentarze - ZOBACZ TUTAJ.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (13)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ gazeta brukowa
  9 miesięcy temu ocena: 40%  13
  kto pisze te teksty? Na mieście pustki a wy piszecie o jakichś tłumach? po co manipulujecie? macie jakieś profity z tego?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kov
  9 miesięcy temu ocena: 0%  12
  Pełno biedaków na rowach
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Przyjezdny na festiwal
  9 miesięcy temu ocena: 91%  11
  Panie piszący o Festiwalu....spuść pan trochę z tonu..bo mam wrażenie że pańskie opisy dotyczą najważniejszego festiwalu w Europie z szeroką plejadą rockowych gwiazd światowego formatu i publiczności rzędu 40 tysięcy osób...prawda natomiast jest naga zestaw wykonawców jest bardzo mierny,ceny karnetów nie dla Jarociniaków kosmicznie wysokie,na obiekcie festiwalowym pełno samych swoich którzy nie wiedzą jak się zachować na takich koncertach co powoduje brak klimatu rockowego i tak ogólnie panie piszący jest to festiwal tak to prawda ale jego znaczenie jest marginalne żeby nie powiedzieć prowincjonalne....mimo wszystko idę na koncerty drugiego dnia tego WASZEGO festiwalu.Pozdrawiam.P.S.Więcej Obiektywizmu Panie sprawozdawco!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ haters gonna hate
  9 miesięcy temu ocena: 100%  10
  Jarociniacy dzięki burmistrzowi i staroście mają bilety po 70 PLN :) Ponad 15k sprzedanych karnetów, drugie tyle na rowach. Wyczuwam hejt - ale to normalne ;)
  ~ kolo
  9 miesięcy temu ocena: 69%  9
  Bardzo kiepskie nagłośnienie. Gitary pierdziały niemiłosiernie. Zaprosić zespoły to jedna sprawa ale porządnie zrealizować koncerty to podstawa. Wygląda to niestety jak festyn w Parzymiechcach, żarcie w środku paskudne - pizza z marketu odgrzana, piwsko to chyba w 75% woda, żadnych innych atrakcji na terenia festiwalu... Jak dla mnie żenada.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ realista
  9 miesięcy temu ocena: 100%  8
  Opowiedz mi zatem, co i na jakim z wczorajszych koncertów nie podobało ci się w nagłośnieniu? Chętnie wysłucham "znawcę akustyka" i wymienię się z tobą spostrzeżeniami...
  ~ kolo
  9 miesięcy temu ocena: 56%  7
  Otóż nie kolego. Bywałem na wielu festiwalach na całym świecie i mam jakieś porównanie. Selektywne nagłośnienie? Masz chyba uszy w ..... .
  ~ kns
  9 miesięcy temu ocena: 60%  6
  Zgodze sie tylko z tym że piwo to sama woda
  ~ realista
  9 miesięcy temu ocena: 33%  5
  Stałeś tłuczku na maratońskiej, za sceną - stąd twoje głupkowate spostrzeżenia? Bardzo kiepskie nagłośnienie? Chyba imprezy pomyliłeś koleś i wracasz właśnie ze swoich Parzymiechów! Tak selektywnego i jednocześnie "kopiącego" nagłośnienia nie było tu nigdy (poza oczywiście ubiegłym rokiem)
  ~ Latawiec
  9 miesięcy temu ocena: 68%  4
  Festiwalowiczów spoza Jarocinka jest jak na lekarstwo...a Prodigy grało na Woodstocku za zupełną darmoche.I tyle w tym temacie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Juriee
  9 miesięcy temu ocena: 75%  3
  Na Woodstocku za darmo, w Biarritz za 600 zł, u nas za 70 zł. Co to za porównanie?
  ~ obueatel
  9 miesięcy temu ocena: 80%  2
  Masz racje ludzi malutko większość to mieszkańcy powiatu co roku gorzej
  ~ Dagmara i Roksana z Parzęczewa
  9 miesięcy temu ocena: 80%  1
  A kiedy zagra Two Boys ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji