ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarota zagra sparing. Kibice zapowiadają wyjazd do…

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    30.01.2016
Piotr Ignasiak
komentarzy 38 ocen 19 / 68%
A A A
 fot. Oficjalny Fanpage Jaroty

Drużyna Jaroty nie odpuszcza. Mimo zawieszenia działalności klubu przez jego prezesa, piłkarze i sztab na własną rękę wznowili przygotowania do wiosny.

Najpierw we wtorek doszło do spotkania zarządu Jaroty z burmistrzem. Póki co, próżno doszukiwać się rezultatów tej rozmowy. Piłkarze, którym prezes Marek Ściślak polecił zaprzestać treningów, najwyraźniej nie zamierzają biernie czekać na rozwój wydarzeń. W czwartek o 19.00 wybiegli na zajęcia, a dzisiaj o 12.00 zagrają w Jarocinie sparing z KKS-em Kalisz.

W czwartkowy wieczór, po drodze na pierwszy trening po ponadtygodniowej przerwie, trener Janusz Niedźwiedź przekazał obecnym na miejscu dziennikarzom list otwarty od całej drużyny. Komunikat jest prosty – zespół będzie trenował i rozgrywał mecze kontrolne, przygotowując się do rundy wiosennej.

„Klub nie poniesie kosztów związanych np. z wodą czy opłatą dla sędziów, ponieważ sami zorganizujemy pieniądze na ten cel” – zapowiadają zawodnicy. Od prezesa Marka Ściślaka i wiceprezesa Marka Marzyńskiego oczekują tylko jednego – że dotrzymają danego słowa i wypłacą zaległe wypłaty. Należności z tego tytułu sięgają października.

Jak wynika z zapowiedzi na portalu społecznościowym, dzisiaj grupa kibiców Jaroty zamierza pojechać pod zakład, w których pracuje prezes Ściślak, a także pod siedzibę firmy wiceprezesa Marzyńskiego.

Więcej o przyszłości JKS Jarota w najnowszym wydaniu Gazety Jarocińskiej. 

+ 13 głosów: 19 (68%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (38)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fan club Darlowo
ponad rok temu ocena: 67%  38
Jebac kks .Tylko Jarota
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarek
ponad rok temu ocena: 10%  37
Bardzo źle się dzieje, jak klub nie patrzy na wyniki edukacji szkolnej. Nie może być tak ,że młodzik trenujący w Jarocie, zawala szkołę (średnia 2,9 na półrocze) trener tego nie widzi? , dokładają do dresów z własnej kasy,robią składki,dostają jakąś kasę i w końcu były prezes wyciąga te pieniążki wypłaca na starych baranów z Jaroty (czyt . piłkarzy) Parodia....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty kks
ponad rok temu ocena: 50%  36
Parodia czego? Twego mózgu komuchu.
~ Wzywam
ponad rok temu ocena: 9%  35
A może Adam miał rację z opcją 'żóltych papierów" . Proponuję na próbę Mazurkiewicza, bo pachnie PO-dejrzanie znajomym smrodem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kusy
ponad rok temu ocena: 31%  34
Mops obśmiał Jarotę że bez kasy lepiej grają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ponad rok temu ocena: 39%  33
A REFERENDUM JUŻ BYŁO KMIOTKI NARA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kks
ponad rok temu ocena: 44%  32
Masz rację przed referendum wierni kibice skandowali adam adam jaki on super pretensje.A z drugiej strony co oni chcą z gminy to my podatnicy mamy płacić na aorty długi .Zrzutka wiernych kibicow jest was około 200 osob a z kasy gminnej łapy precz
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 75%  31
Wzywam obywateli Jarocina do nieposłuszeństwa na każdym kroku władzy opalonej w Jarocinie. Do nie płacenia podatków: za czynsz, wodę, gaz, prąd, wywóz śmieci oraz do strajków w zakładach- tych których jeszcze nie rozj...bali w obronie naszej jedynej rozrywki na powietrzu: JKSu, którą opalony bandyta próbuje zaorać. Wyjdźmy również towarzysze na ulice blokując i paraliżując miasto: węzły drogowe, kolejowe, szkoły, urzędy, banki itp.; a nawet sąd, wojsko, policję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 100%  30
Ale pijesz wyraźnie do władz JKSu, jeżeli używasz słów w zdaniu:-"Jeśli Klub nie potrafi rozliczyć przekazanych poprzednio pieniędzy, to każdy kto z publicznych środków udzieli kolejnego wsparcia- złamie prawo.Widać,że burmistrz tego prawa nie chce złamać.Taki Klub nie jest nikomu potrzebny". Dla mnie to jasna retoryka, że walisz do JKSu. A czy Pawlicki się rozlicza z każdej wydanej złotówki miejsko-gminnej? Jeżeli ma pretensje o jakąś dotację miejską, którą przekazał do klubu, i ona nie została rozliczona, to czemu nie zawiadomił o tym prokuratury???
~ Marek
ponad rok temu ocena: 0%  29
Czytaj uważnie i ze zrozumieniem.Nie zarzucam malwersacji władzom klubu, a jedynie nawołuję do rozliczenia się z poprzedniej dotacji, po to by ewentualnie otrzymać następną.To,że ktoś inny nie rozlicza się nie jest usprawiedliwieniem.Żal mi klubu,ale w tej sytuacji lepiej będzie jak zostanie zlikwidowany.No chyba,że obecne lub inne władze klubu będą należycie wypełniać swoje obowiązki.
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 100%  28
Kto Marek złamał prawo w klubie, a jeżeli tak, to czemu nie jest jeszcze aresztowany i nie siedzi za malwersacje finansowe? Gdzie tu u ciebie jest sens i logika twojej wypowiedzi?. Gdzie masz dowody na łamanie prawa finansowego w JKSie, w ogóle prawa?!? A jeżeli masz dowody, to czemu nie zawiadomiłeś o tym jarocińskiej prokuratury?
~ Mazurkiewicz
ponad rok temu ocena: 83%  27
A czy Rydzyk się rozlicza ze środków które doi od państwa, które to "państwo" mu daje za nic. Wczoraj dostał 20 milionów złotych, za nic. To zwykły klecha; to ja się pytam on jest lepszy od JKSu?!? W czym; dla mnie on nic nie znaczy, a pompują w niego niesamowitą kasę. TO nie jest ANARCHIA, WSZYSTKO ZGODNE Z PRAWEM??? Czyżby!
~ fack you
ponad rok temu ocena: 33%  26
zmien lekarza albo chociaz tabletki...Sam nie plac za to wszystko co wymieniles a zapewne nie bedziesz mial w domu pradu wody gazu a na koncu(szach mat skonczysz pod mostem)
~ Marek
ponad rok temu ocena: 15%  25
Czy to jest nawoływanie do anarchii i powstania? A ja nawołuję do przestrzegania prawa. Jeśli nie wniesiemy opłat, zapłacimy nawet karne odsetki a w ostateczności zajmie się nami komornik.Klub Sportowy jest jak każde inne stowarzyszenie samodzielny i samorządny i może ale nie musi otrzymywać dotacje.Jeśli Klub nie potrafi rozliczyć przekazanych poprzednio pieniędzy, to każdy kto z publicznych środków udzieli kolejnego wsparcia- złamie prawo.Widać,że burmistrz tego prawa nie chce złamać.Taki Klub nie jest nikomu potrzebny.
~ kks
ponad rok temu ocena: 0%  24
No to możesz już isc
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 30%  23
Gdzie jest wasz guru opalony adaś,oraz jego nadworni błazny gibas,oraz mops.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kks
ponad rok temu ocena: 17%  22
Jak nie wasi skandowaliscie adam adam
~ Morlock
ponad rok temu ocena: 80%  21
To nie są nasi guru, lecz oszuści. Oni powinni zostać aresztowani, że działają na szkodę miasta i uprawianie prywaty, i siedzieć w więzieniu.
~ ambra
ponad rok temu ocena: 8%  20
Jarociński "Tytanic" tonie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarotexx
ponad rok temu ocena: 36%  19
Nie dziwi mnie plaga zwolnień z wf-u jeśli młodzież przykład bierze z góry. Sprawa Jaroty pokazuje, że sport jest tam, gdzie są pieniądze i chęci, by je wyłożyć i wiara w sukces (trzeba wierzyć, że te pieniądze się zwrócą, bo za sukcesem idą też i pieniądze nie ma się co czarować).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kks
ponad rok temu ocena: 37%  18
a co oni będą robic pod zakładem strajkować cz szukac pracy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skazany za ...
ponad rok temu ocena: 29%  17
No może w końcu kibice sprawią, że biznesmany z Krotoszyna zapłacą PWiK za ścieki co ???
~ fack you
ponad rok temu ocena: 48%  16
szukac ciebie bo podobno maja cie przerobic na kielbaski...kks parowka jest!!!
~ Skazany za ...
ponad rok temu ocena: 33%  15
Rozumiem, że robią to na własną rękę i z własnych pieniędzy, bo ja nie dam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uparta, opalona wiedźma
ponad rok temu ocena: 67%  14
CHciWDSkazany chuju.
~ kks
ponad rok temu ocena: 44%  13
co to za pajace na zdjeciu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ala
ponad rok temu ocena: 70%  12
Pieniedzy nie ma na nic a na palenie gałezi w lesie to sa ,smieszne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kris
ponad rok temu ocena: 66%  11
Bylo referendum? Bylo , wiec trzeba bylo isc a teraz nie narzekac. Takie zachowanie bylo do przewidzenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rozwój
ponad rok temu ocena: 70%  10
A miało być tak pięknie, w planach druga liga,a nawet pierwsza.Jak tylko wróci Adam. Wybawca. Wrócił i jest rozwój. Była trzecia liga,a teraz nie będzie nawet trzeciej. Rozwój jest panowie. A może spacer na rynek i na Gołębią?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Płk Czekierda
ponad rok temu ocena: 87%  9
pawlicki zarzekał się że jest gotów przekazać na JKS pół melona złociszy. Jak wiemy ordynarnie oszukał Zarząd, prezesa Ściślaka, zawodników i kibiców. Stąd takie gigantyczne problemy. A teraz odwraca się dupą od klubu.
~ Fan
ponad rok temu ocena: 33%  8
Nikt cię tutaj nie obraża i nie wyzywa od idiotów!jak tekwondo i piłka nożna to jest sport i nikt ci nie zabrania uprawiać piłkę nożną! A co do tysięcy gdzie ty żyjesz?proszę trochę szacunku boją mam do każdego sportowca! Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fan
ponad rok temu ocena: 43%  7
Szacunek dla drużyny! Widać ze im zależycie na klubie a wyprawia pan marzynskiego i scisłąk to się nadaje do prokuratury bo szkodzą stowarzyszeniu! Jeszcze pamiętam jak na walnym pan scislak obiecal zeza le gości wobec pilkarzy zostaną uregulowane i co? Wielkie nic scislak i marzynski KŁAMIĄ!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PREZES
ponad rok temu ocena: 48%  6
Precz z Jarotą!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a mi to loto
ponad rok temu ocena: 35%  5
Wyborco pamiętaj głosując na doCenta doktora hambilitowanego Zbyszka Bazyliszka zapewniasz milionowe wpływy jemu i jego rodzinie córce zieciowi z dziećmi synowi a reszta jemu to loto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ towarzysz kłakulak
ponad rok temu ocena: 100%  4
Lata ci w dup...ie twój fajfus...