ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Uwaga! Zobacz jak będzie wyglądać ruch podczas festiwalu

› Jarocin festiwal 7 miesięcy temu    11.07.2019
Eryk Kaczmarek
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. Jarocin Festiwal 2019. Organizacja ruchu. Utrudnienia.   

 

W związku ze zbliżającym się Festiwalem w Jarocinie ruch na drogach może być zmieniony. Zmiany i utrudnienia rozpoczną się już jutro i mogą potrwać nawet do poniedziałku!

 

Parking na rynku będzie nieczynny od piątku. Od tego momentu nie będzie możliwości pozostawienia samochodu na rynku. Zamknięta zostanie ul. Śródmiejska od skrzyżowania z ul. Wąską, ul. Wrocławska od skrzyżowania z ul. Kilińskiego,  ul. Mickiewicza od skrzyżowania z ul. Średnią do poniedziałkowego poranka. Przejezdna będzie tylko ulica Gołębia.  

 

Jednak nie wszystkich to będzie dotyczyć! Pojazdy posiadające stosowne przepustki będą mogły wjechać na rynek od  ul. Śródmiejskiej do piątku 12 lipca do godziny 18.00 i wyjechać ul. Wrocławską. 

 

Zmiana organizacji ruchu nastąpi także przy ul. Maratońskiej. Zmiany będą obowiązywały od 13 lipca (sobota) od godz.: 09.00 do 15 lipca (poniedziałek) do godz.: 06.00. Zamknięte zostaną: ulica Wrzosowa od skrzyżowania z ulicą Tęczową, skrzyżowania ulicy Wrzosowej z ulicami: Bluszczową, Jałowcową, Żurawinową i Poziomkową. Zamknięciu ulegnie odcinek ulicy Do Zdroju od skrzyżowania z ulicą Tęczową.  

Zmianie ulegnie również organizacja ruchu na ulicy Maratońskiej w postaci zakazu wjazdu od ul. Żerkowskiej, oraz zamknięcia ulicy Maratońskiej od skrzyżowania z ulicą Okrężną. Na ul. Maratońskiej, na odcinku od ul. Okrężnej ruch pojazdów odbywał się będzie jednokierunkowo w stronę ul. Żerkowskiej. 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ GS
7 miesięcy temu ocena: 90%  1
W sumie trochę dziwne że Palicki nie zbudował jakiegoś łącznika na szybko pomiędzy Maratońską a czymś tam - robota by była, pieniądz, karnety za utrudnienia by się rozdało. Prawie wszyscy by byli zadowoleni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji