ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wygrali w Jarocinie, nagrali singiel. Posłuchaj!

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    12.05.2016
Karol Górski
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Blue Deep ShortsBlue Deep Shorts fot. Bartosz Czarnecki / Bartoszczarneckiphoto

Zespół Blue Deep Shorts, zwycięzca ubiegłorocznych Jarocińskich Rytmów Młodych, wydał debiutancki singiel pt. Beautiful.

„Po sukcesie na Jarocin Festiwal zespół otrzymał zasłużone wsparcie przy realizacji swoich muzycznych pomysłów - produkcją zajął się Leszek Biolik we współpracy z Marcinem Gajko, a całość została wydana przez Warner Music Poland” – czytamy na stronie firmy fonograficznej. „W trzyminutowej kompozycji słychać wszystko, co BLUE DEEP SHORTS doskonalili przez lata wspólnego grania - melodia, którą można nucić lub śpiewać głośno pod sceną, charakterystyczne rock’n’rollowe gitary i niebanalne bębny. Ostatnie refreny skąpane w dalekich, lekkich chórkach sprawiają, że po prostu chce się więcej!” – dodaje wydawca.

W tym roku konkurs młodych kapel ma nową nazwę: Jarocin – Antyfest Antyradia. Obecnie trwa głosowanie internautów na najlepsze młode kapele. Internaucie wybiorą w ten sposób 30 z 60 zespołów, które będą miały możliwość zaprezentowania się podczas przesłuchań na żywo, w jednym z pięciu polskich miast, gdzie odbędą się eliminacyjne koncerty. Półfinał konkursu odbędzie się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie. Awansuje do niego 12 zespołów, wyłonionych podczas eliminacyjnych koncertów. Spośród nich jury wybierze 8 kapel, które trafią do finału.

Głosuj na zespoły TUTAJ.
 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jarek
11 miesięcy temu 2
Lista kapel na festiwal miała być podana do końca marca i co? Mamy połowę maja, ktoś tu traktuje niepoważnie ludzi a potem się dziwi że przyjechało tylko 3 tys jak ostatnio
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anka
11 miesięcy temu 1
Taki sobie pop na festiwal w Opolu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji