ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Licytacja kapeluszy dla Malwinki po koncercie w radiowej "Trójce"

› Aktualności ponad rok temu    22.07.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fot. organizator

Już w niedzielę będzię można przypomnieć sobie Jarocin Festiwal, który odbywał się w ubiegłym tygodniu. Najpierw w Spichlerzu Polskiego Rocka z głośników radiowej "Trójki" popłynie koncert "Motyw: Niemen" Krzysztofa Zalewskiego, a potem odbędzie się niezwykła licytacja. 

 

 

Licytowane będą kapelusze, które przez kilka dni pływały po stawie w Parku Radolińskich. Miały przypominać widzom o Czesławie Niemenie - muzyku, który był patronem tegorocznej edycji festiwalu. Dochód za aukcji przekazany zostanie na leczenie Malwinki. Ośmioletniej dziewczynki z Goliny, która ma guza pnia mózgu. Wolontariusze zbierali pieniądze na pomoc dziewczynce również podczas tegorocznego festiwalu.

Licytacja niezwykłych pamiątek po festiwalu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 lipca w Spichlerzu Polskiego Rocka, około godziny 20.00. Organizatorzy zapraszają jednak już wcześniej. O 19.05 w radiowej "Trójce" rozpocznie się retransmisja koncertu Krzysztofa Zalewskiego "Motyw: Niemen".

 

W Spichlerzu będzie można wspólnie wysłuchać koncertu, a potem przystapić do licytacji  czarnych kapeluszy z czerwonymi błyskawicami z logo tegorocznego Jarocin Festiwal, które były elementem festiwalowej dekoracji miasta.

30 Niemenowych kapeluszy wykonali młodzi jarocińscy artyści. Przed festiwalem zostały "zwodowane" na stawie w Parku Radolińskich [ZOBACZ TU]. Kilka dni temu do organizatorów festiwalu zgłosiły się osoby zainteresowane nabyciem kapeluszy, jako pamiątek po festiwalu. Jeden z jarociniaków zaoferowała kwotę 500 zł za kapelusz. W czwartek kapelusze wyłowili jarocińscy strażacy, a następnie twórcy naprawili delikatne uszkodzenia.

Teraz kapelusze będzie można wylicytować, pomóc Malwince i mieć niezwykłą pamiątkę z Jarocin Festiwalu.

Cena wywoławcza 100 zł.

Kilka kapeluszy będzie można nabyć w licytacji internetowej. Link podamy wkrótce.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!